Görsel düşünme biçiminde bir kaç ufak ayrıntı...
Küçük bir leke, ya da kesik bir çizgi tasarımın ruhunu da atmosferini de değiştirir... Tepeden tırnağa. Deneyim ve birikimle kazanılan renklere ve lekelere ilişkin bu küçük ayrıntılar insanoğlunun en el değmemiş alanından, sezgilerin dünyasından çıkar gelir.
Değişmek ve Değiştirmek için !

Kent Bilgi Ajans, görsel tasarımda ruh ve atmosfer kurgusunu renk-çizgi-leke bütünlüğünde her defasında yeniden oluşturarak amaç ve araçlara uygunluğu gözden kaçırmaksızın her işin tek ve özgün olmasını garantiler. Bizim için her yeni bir proje, yeni bir hayat gibidir. Sizin için...
Kendi portföyü için... Fark edilmek için…
Web Sayfası

Biz işinde uzman bir web tasarımı firmasıyız. Müşterilerimizin web ortamyndaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerjimizi ve birikimimizi web tasarımı için kullanırız.

Web Sayfalarını Gör >>
Grafik Tasarım

Bizler için tasarım sadece bir iş değil aynı zamanda bir sanattır ve bu sanatı en iyi şekilde icra etmek için bunu sadece bir iş değil aynı zamanda bir etik açıdan kazanç olarak değerlendirmekteyiz.

Grafik Tasarımları Gör >>
Fuar Standları

Firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin en iyi şekilde temsil edileceği, standın tasarımından taşınmasına; fuarlardaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yurtiçi ve yurtdışı tüm fuar organizasyonlarında hizmetinizdeyiz.

Fuar Standlarını Gör >>

Daha Fazlası için hizmetlerimiz sayfamıza bakınız..
25.09.2009 Kampanya Web sitesi tasarımı ve katalog tasarımları çalışmalarımızda yeni kampanyalar başlamıştır.
Bilgi için : 0332 236 66 87
Devamı >>
21.09.2009 Konya Sanayi Tanıtım ProjesiKonya sanayisinin yurt içinde ve yurt dışında profesyonel bir şekilde tanıtımının gerçekleştirilmesi için, Kent Bilgi Bankasının başlatmış olduğu dört farklı tanıtım hizmetiyle siz değerli sanayicilerimize hizmet vermekteyiz.
Devamı >>
16.09.2009 Web Sitemiz Yenilendi Sizlere daha interaktif ve kaliteli hizmet verebilmemiz için web sitemizi yeniledik.
Devamı >>
16.09.2009 www.lifestil.com Çalışmalrını Konya' mızda Yapan Türkiyenin İç Giyim Deposu lifestil.com Tüm Fuar Stand ve Reklam Çalışmalarını Ajansımız Yapmaktadır.
Devamı >>
Tüm Haberlerimiz
Sizde E-Mailinizi Ekleyerek gelişme ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
ısim:
Mail: