Görsel düşünme biçiminde bir kaç ufak ayrıntı...
Küçük bir leke, ya da kesik bir çizgi tasarımın ruhunu da atmosferini de değiştirir... Tepeden tırnağa. Deneyim ve birikimle kazanılan renklere ve lekelere ilişkin bu küçük ayrıntılar insanoğlunun en el değmemiş alanından, sezgilerin dünyasından çıkar gelir.
Değişmek ve Değiştirmek için !

Kent Bilgi Ajans, görsel tasarımda ruh ve atmosfer kurgusunu renk-çizgi-leke bütünlüğünde her defasında yeniden oluşturarak amaç ve araçlara uygunluğu gözden kaçırmaksızın her işin tek ve özgün olmasını garantiler. Bizim için her yeni bir proje, yeni bir hayat gibidir. Sizin için...
Kendi portföyü için... Fark edilmek için…

   Türkiye'de ilk defa Kent Bilgi Bankası adıyla, Kent Bilgi İşlem & Yazılım ve Tanıtım Ltd. Şti. tarafından 2003 yılında, Cumhuriyetimizin parlayan yıldızı Konya'nın en merkezi yerlerinde kurulan kiosklarla Konya'nın ve 210 farklı sektörün, Türkçe ve yabancı dillerde tanıtımı çağdaş bir şekilde yapıldı.

   Kullanıcılar; dokunmatik ekranlar vasıtasıyla katılımcı kurum ve firmaların görsel tanıtımlarını görüp, ekrandaki firmaların kartvizitini alabildiler, krokilerini görüp yerlerini tespit edilip, ayrıca tanıtım filmlerini izleyebildiler.

   Kent Bilgi Bankası çok yakında Türkiye'nin beş büyük şehrinde ve bir çok havalimanını, gar, otogar ve büyük otellerinde hizmet vermiştir.

On Binlerce Referanslarımızla Lideriz !
Kent Bilgi Bankası kendi sektöründe en çok referansa sahip firma olmuştur.

Verdiğimiz Hizmetler İçin Hizmetlerimiz Sayfamıza bakınız.

25.09.2009 Kampanya Web sitesi tasarımı ve katalog tasarımları çalışmalarımızda yeni kampanyalar başlamıştır.
Bilgi için : 0332 236 66 87
Devamı >>
21.09.2009 Konya Sanayi Tanıtım ProjesiKonya sanayisinin yurt içinde ve yurt dışında profesyonel bir şekilde tanıtımının gerçekleştirilmesi için, Kent Bilgi Bankasının başlatmış olduğu dört farklı tanıtım hizmetiyle siz değerli sanayicilerimize hizmet vermekteyiz.
Devamı >>
16.09.2009 Web Sitemiz Yenilendi Sizlere daha interaktif ve kaliteli hizmet verebilmemiz için web sitemizi yeniledik.
Devamı >>
16.09.2009 www.lifestil.com Çalışmalrını Konya' mızda Yapan Türkiyenin İç Giyim Deposu lifestil.com Tüm Fuar Stand ve Reklam Çalışmalarını Ajansımız Yapmaktadır.
Devamı >>
Tüm Haberlerimiz
Sizde E-Mailinizi Ekleyerek gelişme ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
ısim:
Mail: